• Обновено
40-80kg/h Комерцијални Тестенини машина, Електрични Тестенини Глупак Создателот машина, Комерцијални тестенини машина со најдобар квалитет

40-80kg/h Комерцијални Тестенини машина, Електрични Тестенини Глупак Создателот машина, Комерцијални тестенини машина

DEN 17568.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

сертификација:
CE
Бренд Име:
SNEECEMAN
Напон (V):
220v
Функција:
Месете Го Тестото
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
Тестенини машина
Број На Модел На:
ХО-80
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
2200W
Додатоци:
Тестенини машина

Купувачи како што избираат