• Обновено
Креативни копче за почеток Копче за Складирање Носителот Магнетни Blue Cloud Форма Магнетни Магнети Клуч на Носителот 2MY25

Креативни копче за почеток Копче за Складирање Носителот Магнетни Blue Cloud Форма Магнетни Магнети Клуч на Носителот

DEN 71.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Ouneed
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Еден
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
#A2337
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
ABS
Употреба:
Kyes
Настава:
како на сликата покажува
Големина:
5.5*3*10cm

Купувачи како што избираат