• Обновено
5D Дијамант Везови Сликарство Крстот Бод Уметнички Занает Ѕид Дома Декор DIY мозаик верски за луѓето подарок 376 30*40cm W215

5D Дијамант Везови Сликарство Крстот Бод Уметнички Занает Ѕид Дома Декор DIY мозаик верски за луѓето подарок 376 30*40cm

DEN 102.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
OOTDTY
Употреба:
Слики
Стил:
Модерна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Делумно
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
Други
Број На Модел На:
3T00431 ,Y102
Големината на Платно S:
30*40CM
Стил:
5d дијамант сликарство

Купувачи како што избираат