• Обновено
Јапонски Дрво Коцки Таванот Светлина Модерен Минималистички Дом Тремот Балкон Коридор Ходникот Мала Чаша Таванот Светилка

Јапонски Дрво Коцки Таванот Светлина Модерен Минималистички Дом Тремот Балкон Коридор Ходникот Мала Чаша Таванот Светилка

DEN 1416.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
1 глава без крушка, 4 глави без крушка, 6 глави без крушка, 9 глави без крушка, 1 раководител со сијалица, 4 глави со сијалица, 6 глави со сијалица, 9 глави со сијалица
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
CHUSUKRU
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Никел
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Карактеристики:
едноставна
Гаранција:
1 година
Примена:
Трпезарија
Употреба:
празник
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CE
Техника:
Перфориран
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Стакло
Стил:
Јапонија Стил
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
LHH980
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Материјал:
Дрво
Бродови Од:
Кина
Тип На Објект:
Таванот Светла,Тавански Светилки

Купувачи како што избираат