• Обновено
Мини DC 2.5-30V LED Панел волтметар 3-Дигитален Дисплеј Voltmeter --M25

Мини DC 2.5-30V LED Панел волтметар 3-Дигитален Дисплеј Voltmeter --M25

DEN 42.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Напојување:
DC
Точноста Класа:
1% (+ / - 1 Цифра)
Температурата На Работа:
-10 ~ +65℃
Димензии:
Прибл. 23x15x10mm
Број На Модел На:
дигитални voltmeter
Мерен Опсег:
2.5-30v
Бренд Име:
Inpelanyu

Купувачи како што избираат