• Обновено
Универзална Печат Водоотпорен Нуркање Торба За blu Гранд Max Енергија M X/ Резервоарот Xtreme 5.0 4.0/ Енергија X Плус 2/ Живот Max /Однапред 4.0 M

Универзална Печат Водоотпорен Нуркање Торба За blu Гранд Max Енергија M X/ Резервоарот Xtreme 5.0 4.0/ Енергија X

DEN 102.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Торбичка
Функција:
Водоотпорен
дизајн:
Транспарентна
Големина:
For blu Grand Max Energy M X/ Tank Xtreme 5.0 4.0/ Energy X Plus 2
Карактеристики:
Транспарентен водоотпорен
Компатибилен Бренд:
За Blu
Употреба:
Пливање, Нуркање, Кампување, Отворено
Стил:
Safe 100% Запечатени Водоотпорен Перница
Дополнителни функции:
Нечистотија-отпорни/Шок-Доказ,/Отпорно на Гребење
Големина:
18cm*10.5cm
Трговија на големо:
Поддршка
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Материјал:
ПВЦ/ABS
боја:
Црна,Сина,Зелена,Skyblue,Портокалова,Розова,Жолта,Виолетова
Луѓе:
Случај За Жени/Мажи

Купувачи како што избираат