• Обновено
FUNDUOO За Шкода Fabia / Octavia / Врвен 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Нов Chrome Врата се Справи со Маска на Вратите Налепница 2 Keyholes

FUNDUOO За Шкода Fabia / Octavia / Врвен 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Нов Chrome Врата се Справи со Маска на Вратите

DEN 311.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Масло Тип Совети
Вид На Налепница:
Ременче За На Врата Со Заштитен Филм
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
високо-забава
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
funduoo
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
категорија:
abs хром
автомобил модел 1:
За Шкода Octavia 2002-2007
автомобил модел 2:
За Шкода Fabia 2002-2007
автомобил модел 3:
За ШКОДА Врвен 2002-2007
Материјал Тип:
високо квалитетна ABS Пластика, со Тројно Хром површина

Купувачи како што избираат