• Обновено
200 Парчиња 12 Инчен 30cm 9 Бои Хартија Топката Кинески Хартија Фенери За Партијата и на Свадба Декорација Висат Бела Хартија Фенери

200 Парчиња 12 Инчен 30cm 9 Бои Хартија Топката Кинески Хартија Фенери За Партијата и на Свадба Декорација Висат Бела

DEN 6480.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Повод:
Фенер Тип:
Виси Фенери
Број На Модел На:
A73
Бренд Име:
XUAN СЕ ОТКАЖАМ
Фенер Форма:
Круг
Материјал:
Хартија

Купувачи како што избираат