• Обновено
Нова Мода Дама Фустани Лето Boho Флорални Плажа Фустан Без Ракави V Вратот Секојдневен Мини Фустан Жени

Нова Мода Дама Фустани Лето Boho Флорални Плажа Фустан Без Ракави V Вратот Секојдневен Мини Фустан Жени

DEN 207.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Thefound
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Цветни Плажа Фустан Без Ракави
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Лабава
Стил:
Плажа Неврзан

Купувачи како што избираат