• Обновено
Со голем капацитет силен и издржлив caixa де ferramentas хардвер куфер алатка кутија Виткање поправка алатки складирање кутија за автомобил

Со голем капацитет силен и издржлив caixa де ferramentas хардвер куфер алатка кутија Виткање поправка алатки складирање

DEN 1128.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Случај
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Halojaju
Број На Модел На:
P201702-B33
Материјал:
Пластични
База Тип:
Прирачник лента со алатки
Тип На Објект:
одржување алатка кутии
Стил:
Виткање алатка за складирање кутија
Име на производ:
Преносни складирање кутија
Тип На Производ:
безбедносна опрема случај
Примена:
куфер алатница
Употреба:
Дома итна поправка на автомобил поправка
Функција:
алатка за складирање кутија
Карактеристики:
Силен и издржлив
tite:
Caixa де ferramentas

Купувачи како што избираат