• Обновено
повеќе боја на вратот кавга девојки фустан деца трговија на големо бебе високо квалитетен памучен фустан

повеќе боја на вратот кавга девојки фустан деца трговија на големо бебе високо квалитетен памучен фустан

DEN 13200.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Директно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
BF-CTD-310
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
sweetypplain
Декорација:
Ruched
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
О Деколте
боја:
можете да изберете боја картичка
Големина:
можете да изберете од големината на табелата
Сезоната:
Лето
квалитет:
Висок квалитет
цена:
Конкурентна
Материјал:
95% памук и 5% spandex
Возрасна Група:
Деца од 0-12years
MOQ:
може да се измеша големини и бои
Ткаенина Тип:
сплетам памук
Име:
вратот кавга фустан

Купувачи како што избираат