• Обновено
Nonis Целосна должина професионални деловни Формална панталони жените панталони девојки тенок работа носат канцеларијата за кариера плус големина женска облека

Nonis Целосна должина професионални деловни Формална панталони жените панталони девојки тенок работа носат канцеларијата

DEN 650.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Панталона Стил:
Карго Панталони
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Копчето,Pleated,Џебови
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Pleated
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Бренд Име:
nonishang
Стил:
Формално
Број На Модел На:
Qiwei0680

Купувачи како што избираат