• Обновено
Електромагнетниот Вентил YB35V00013F1 за Kobelco Багер, 3 месеци гаранција

Електромагнетниот Вентил YB35V00013F1 за Kobelco Багер, 3 месеци гаранција

DEN 2616.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Производителот Дел Број:
YB35V00013F1
Дел Број:
YB35V00013F1
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат