• Обновено
WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 33 pin Бесплатен Превозот

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 33 pin Бесплатен Превозот

DEN 191.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Други
Производи Статус:
Акции

Купувачи како што избираат