• Обновено
Занаети Оптички Влакна Шарени Peony Цвет со Оптички Влакна Жица Откачи Свила Пластични Новина уметнички дома партија Продавница Декорација

Занаети Оптички Влакна Шарени Peony Цвет со Оптички Влакна Жица Откачи Свила Пластични Новина уметнички дома партија

DEN 1872.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Променливи
Wattage:
0-5W
Употреба:
празник
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
xxx
Приклучете Го Опашка:
No
Гаранција:
2 години
сертификација:
ROHS
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Должина:
42cm
Повод:
дневна соба
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
Глава Број:
1-19 глава
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
GROWSUN
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
Никој
Тело Материјал:
откачи свила
База Тип:
Вазна

Купувачи како што избираат