• Обновено
Promition! Пет-парче бебе nappy кеси пелена торба мајка торба Мода Висок квалитет на породилно mummy чанта

Promition! Пет-парче бебе nappy кеси пелена торба мајка торба Мода Висок квалитет на породилно mummy чанта

DEN 688.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Бренд Име:
Л. Х. Д. М
Објектот Должина:
17cm
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Големина:
(30cm
Објектот Висина:
30cm
Стил:
Гласник Кеси
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Шаблон Тип:
Печати
број:
3

Купувачи како што избираат