• Обновено
0280217002 Maf Маса Протокот на Воздух Метар Сензор 1366220 13 66 220 одговара за VOLVO 850 (LS) Имот (LW) 2.0 2.5

0280217002 Maf Маса Протокот на Воздух Метар Сензор 1366220 13 66 220 одговара за VOLVO 850 (LS) Имот (LW) 2.0 2.5

DEN 791.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Повторливост:
0280217002
Чувствителност:
38711 38.711
Бренд Име:
ICIFAUTO
Мерен Опсег:
1366220
Резолуција:
13 66 220
линеарна:
0 280 217 002
Тип:
Жешка Жица Тип
Вител Тип:
1 366 220
Тип На Сензор:
Холцер
Hysteresis:
0280 217 002
oe 1:
1366220 13 66 220 1 366 220
oe 2:
0280217002
oe 3:
0280 217 002
oe 4:
0 280 217 002
oe 5 :
30159 86067
oe 6:
38711 38.711
oe 7:
7516067 213719677010
OE 8:
213WT08 213 WT 08
OE 9:
PFA20013
OE 10:
64014280 64 01428 0

Купувачи како што избираат