• Обновено
Лаптоп со батерија за HP Compaq Бизнис Лаптоп nc2400 2510 2530 Батеријата 10.8 V 7800mAh

Лаптоп со батерија за HP Compaq Бизнис Лаптоп nc2400 2510 2530 Батеријата 10.8 V 7800mAh

DEN 670.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
HSW
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
За Лаптоп nc2400 9cell батеријата
боја:
Црна
Сертификати:
CE,FCC,RHOS
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
БАТЕРИЈАТА МОДЕЛ :
за HP Compaq Бизнис Лаптоп nc2400 2510 2530
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Инвентар:
во парк
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
7800mAh
Полн Капацитет:
6600mAh
Е Прилагодена:
Yes

Купувачи како што избираат