• Обновено
Нови Мажите Воена Ранец Водоотпорен Оксфорд 1000D Mountaineering Ранци Секојдневен Носат-отпор Торба Маскирна Торба

Нови Мажите Воена Ранец Водоотпорен Оксфорд 1000D Mountaineering Ранци Секојдневен Носат-отпор Торба Маскирна Торба

DEN 1815.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
56-75 Литарски
Декорација:
Заклучување,Синџири
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Гроздобер
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Маскирна
Број На Модел На:
Тактички Ранец
Бренд Име:
сила витез
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Техника:
Други
Тактички Ранец:
ранец мажи
маскирна ранец:
oxford ранец
лаптоп ранец :
спортски ранец
воена ранец :
училишни ранци за тинејџер
воена тактичка ранец :
отворено воена тактичка ранец
жените ранец:
Мажите ранец
машки ранец:
Ранци
ранец мажи:
Кампување ранец
торба:
Училиште Кеси
Големина:
75*41*20cm

Купувачи како што избираат