• Обновено
НОВО! 990 Сребро Тибетската Conch Gau Кутија Pendant Гроздобер Чисто Сребро Будистички Молитва Кутија Pendant Вистински Сребро Gau Кутија Pendant

НОВО! 990 Сребро Тибетската Conch Gau Кутија Pendant Гроздобер Чисто Сребро Будистички Молитва Кутија Pendant Вистински

DEN 1008.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SP00341-1
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Тибетската Gau Кутија
Метал Печат:
925 сребрен

Купувачи како што избираат