• Обновено
Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Група Коњи Работи

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Група Коњи Работи

DEN 1696.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Купувачи како што избираат