• Обновено
Најновите Прекрасна црно бела боја среќа маскота панда Keychain Мода панда љубовник Keyring мажи жени Копче Синџир накит за Подарок

Најновите Прекрасна црно бела боја среќа маскота панда Keychain Мода панда љубовник Keyring мажи жени Копче Синџир

DEN 30.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
KR-z028
Обликотшема:
Животните
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Име:
LD
дизајн:
Панда
Моден:
Прекрасна
За:
Жени Мажи
боја:
црна, Бела

Купувачи како што избираат