• Обновено
Нова Слика Бесплатен Превозот Handpainted Маслото На Платно Апстрактен Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Ѕид Уметност не Врамени

Нова Слика Бесплатен Превозот Handpainted Маслото На Платно Апстрактен Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Ѕид

DEN 499.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
40cmx50cm, 50cmx70cm, 60cmx80cm, 60cmx90cm, 60cmx100cm, 70cmx100cm, 60cmx120cm, 75cmx120cm, 70cmx130cm, 70cmx140cm, 75cmx150cm, 80cmx150cm, 80cmx160cm, 80cmx180cm
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
HKS0014
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Syzygetic:
Еден Сет
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
маслото на платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Печатите Слики
Тип:
Handpainted
Шема:
Цртан филм

Купувачи како што избираат