• Обновено
Бесплатен Превозот 35cm Бамбус Авганистан капчиња кука & Единствена точка 12pcs големина 3.0-10.0 мм за DIY плетење рака занаети

Бесплатен Превозот 35cm Бамбус Авганистан капчиња кука & Единствена точка 12pcs големина 3.0-10.0 мм за DIY плетење

DEN 150.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Капчиња Кука
Број На Модел На:
игли за плетење
Материјал:
100% Бамбус
Употреба:
машина за шиење

Купувачи како што избираат