• Обновено
162164 , 8 големина може да се избере , 13mm Легура Акрилик Монистра бижутерија додатоци материјал, DIY рачно изработени , бесплатен превозот

162164 , 8 големина може да се избере , 13mm Легура Акрилик Монистра бижутерија додатоци материјал, DIY рачно изработени

DEN 28.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Тип На Производ:
Монистра
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Материјал:
Метал
Техника:
бисер
Број На Модел На:
162164
Големина:
13mm

Купувачи како што избираат