• Обновено
220V 3 Начин за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Дигитални АНТЕНСКИ Далечински Управувач Вклучите Безжична За Светлина Светилка со Висок Квалитет Топла Продажба

220V 3 Начин за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Дигитални АНТЕНСКИ Далечински Управувач Вклучите Безжична За Светлина Светилка

DEN 131.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Бренд Име:
OUTAD
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
[email protected]@&
На текст:
AC200V-240V 50Hz/60Hz
Стартување на батеријата:
12V 23A (не се вклучени)
Resistive оптоварување:
максимална излезна моќност на еден сет е во рок од 1000W
Индуктивен товар:
максимална излезна моќност на еден сет е во 360W
Далечински управувач растојание:
за 8-15meters затворен, над 30m отворено
боја:
Бела

Купувачи како што избираат