• Обновено
Бесплатен превозот 3x1w 6w 85-265v отворено вдлабнати таванот кабинет led светлото на рефлекторите бела

Бесплатен превозот 3x1w 6w 85-265v отворено вдлабнати таванот кабинет led светлото на рефлекторите бела

DEN 383.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3x1W, 3x2W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
сертификација:
ЕМК,LVD,RoHS,CE
Напон:
85-265V
Карактеристики:
Embeded
Заврши:
Бранеа Никел
Гаранција:
2
Тело Материјал:
Алуминиум
Моќ Толеранција:
1%
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
YDG-20001036-W
Бренд Име:
JOYINLED
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
моќност:
3W
Извор На Светлина:
Висока моќност led чип
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
FESTOON

Купувачи како што избираат