• Обновено
2 парчиња 48mm година Нови бисер кристал акрилик цвет чевли додатоци за чевли накит DIY одлуки шарм додатоци

2 парчиња 48mm година Нови бисер кристал акрилик цвет чевли додатоци за чевли накит DIY одлуки шарм додатоци

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
MIS JQYRIA
Материјал:
Акрилик
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm
Објектот Тежина:
15g
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Производ Карактеристики:
сјај
Број На Модел На:
FS001
боја:
бисер
meterial:
arylic

Купувачи како што избираат