• Обновено
Премиум Калено Стакло За Huawei Искачи Y600 Y610 Екран Заштитник 9H Зајакнато со Заштитен Филм Guard

Премиум Калено Стакло За Huawei Искачи Y600 Y610 Екран Заштитник 9H Зајакнато со Заштитен Филм Guard

DEN 47.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
ZUCZUG
Состојба:
100% Сосема нов Фронт Филм
Функција:
Анти Шок Загрози отпечаток Круг Граница Заоблени Работ Guard
feature2:
Висок Квалитет 0.26 mm 0.3 mm 2.5 D HD Јасно Сјајни
Feature3:
Супер Ултра Тенок 9H Површинска Цврстина Експлозија Доказ
compatiable модел:
За Y600D Y600-U00 Dual SIM

Купувачи како што избираат