• Обновено
Бесплатен превозот Двојно-посочи Бамбус плетење игли 25/35cm со торба 11 вреќи големина 2.0-5.0 мм за DIY занаети плетење везана

Бесплатен превозот Двојно-посочи Бамбус плетење игли 25/35cm со торба 11 вреќи големина 2.0-5.0 мм за DIY занаети

DEN 259.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Капчиња Кука
Број На Модел На:
игли за плетење
Материјал:
100% Бамбус
Употреба:
машина за шиење

Купувачи како што избираат