• Обновено
Нови 10Pcs/сет за Поправка Отворање Pry Алатка Поставите Spudger Tweezer Ножот за Полнење за iPhone

Нови 10Pcs/сет за Поправка Отворање Pry Алатка Поставите Spudger Tweezer Ножот за Полнење за iPhone

DEN 80.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
10
Бренд Име:
OUTAD
DIY Материјали:
Металугрија
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
ZK371900~
Примена:
iPhone Постави Алатка
Тип:
Поправка Отворање Pry Постави Алатка

Купувачи како што избираат