• Обновено
FUWAYDA LED Визија Видео Авто Паркинг Следи копија SONY Автомобил RearView Камера Со 4,3 инчен Автомобил Rearview Огледало за Toyota Yaris

FUWAYDA LED Визија Видео Авто Паркинг Следи копија SONY Автомобил RearView Камера Со 4,3 инчен Автомобил Rearview

DEN 1484.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Алармот Тип:
Алармни Системи,Возило Копија Камери,Додатоци,Далечински Почеток
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Агол На Гледање:
170 степен
Тип На Објект:
Паркинг Помош
Жица или Безжично:
Безжичната
Материјал Тип:
ABS
Ефективни Пиксели:
728(H)x528(V)
Ноќ визија и warerproof:
Yes
огледало за надгледување на:
Rearview Огледало Следење
сензор на слика:
SONY CCD 1/3
Автомобил За:
Toyota Yaris 2006 - 2012
Функција:
Автомобилот Задни Видите CCD Камера Со количка за Следење

Купувачи како што избираат