• Обновено
Акварел Малиот Принц Модерната Поп Филмски Постер Големо Платно Уметност Печатење На Постер Без Рамка Ѕид Слика Слики Нордиските Дома Декор

Акварел Малиот Принц Модерната Поп Филмски Постер Големо Платно Уметност Печатење На Постер Без Рамка Ѕид Слика Слики

DEN 168.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
13x18 cm Без Рамка, 15x20 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка, 60x80 cm Без Рамка, 70x100 cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
Q0000598
Бренд Име:
Блага Уметност
Предмети:
Цртан филм
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат