• Обновено
30color Топло капчиња плетење волнени пресврт headband За Жените Косата додатоци Дама Зима Уво потоплите Покривки поврзана Жените Turban

30color Топло капчиња плетење волнени пресврт headband За Жените Косата додатоци Дама Зима Уво потоплите Покривки

DEN 119.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Најлон,Памук,Волна,Полиестер
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
10
Потекло:
Yiwu,Кина
Стил:
Прекрасна
За:
Бебе девојка&момче
боја:
Покаже како Слика
Шема:
чипка цвет
Материјал:
Волна
Пакување:
opp
Методи на производство:
Рачно изработени
Повод:
Насекаде

Купувачи како што избираат