• Обновено
Оригиналниот Акварел Испорака Услуга Miyazaki Јапонски Аниме Филм Постер Печатење Апстракт A4 Ѕид Уметност Оркестарот Платно Сликарство Подарок

Оригиналниот Акварел Испорака Услуга Miyazaki Јапонски Аниме Филм Постер Печатење Апстракт A4 Ѕид Уметност Оркестарот

DEN 168.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
18x13 cm Без Рамка, 20x15 cm Без Рамка, 25x20 cm Без Рамка, A4 30x21 cm Без Рамка, 40x30 cm Без Рамка, 50x40 cm Без Рамка, 70x50 cm Без Рамка, 80x60 cm Без Рамка, 100x70 cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
Q0000594
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цртан филм
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Акварел
Бренд Име:
Блага Уметност
Обликот:
Вертикален Правоаголник

Купувачи како што избираат