• Обновено
2 парчиња Кинеска Медицина Guasha Масажа Здравје Лек Алатка Gua Ша Одбор на Акупунктурата Рака Бесплатен Превозот!

2 парчиња Кинеска Медицина Guasha Масажа Здравје Лек Алатка Gua Ша Одбор на Акупунктурата Рака Бесплатен Превозот!

DEN 158.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
Масажа Здравје Лек Алатка
Бренд Име:
У ТЕХНИКА
Материјал:
Бивол Рог
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Бивол Рог
Количина:
2 парчиња
боја:
Црна
Massager Производ:
полно тело
Големина:
Approx 9.5 cm*5.2 cm*0.5 cm
SKU:
13700010_w2

Купувачи како што избираат