• Обновено
Рачно изработени 925 Сребрен Тибетската Dorje Нож Pendant гроздобер sterling silver Dorje Pendant Будистички Dorje Нож Амајлија

Рачно изработени 925 Сребрен Тибетската Dorje Нож Pendant гроздобер sterling silver Dorje Pendant Будистички Dorje

DEN 1824.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SP00317-1
Обликотшема:
Тибетската dorje
Метал Печат:
925,Фунта

Купувачи како што избираат