• Обновено
Бесплатен Превозот 100Y 5/8 инчи Сјајот Снегулка НЕПРИЈАТЕЛ Еластична, Печатени пати во текот еластична за Божиќ

Бесплатен Превозот 100Y 5/8 инчи Сјајот Снегулка НЕПРИЈАТЕЛ Еластична, Печатени пати во текот еластична за Божиќ

DEN 840.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Материјал:
Spandex / Најлон
Техника:
Печатени
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Снабдување Тип:
нудиме OEM услуга
снабдувач:
Производителот/лента печати фабрика
големина/ширина:
5/8
is_customized:
Yes
боја:
како на слика

Купувачи како што избираат