• Обновено
Автентични 999 24k Жолто Злато Pendant/ 3D Среќа Риба Pendant

Автентични 999 24k Жолто Злато Pendant/ 3D Среќа Риба Pendant

DEN 3120.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
yangshengda
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
P5541
Метали Тип:
Од Чисто Злато

Купувачи како што избираат