• Обновено
Бесплатен превозот спирала шарени Двојно-посочи акрилик игли за плетење 35cm 7 пара со торба големина 4-10мм за DIY занаети плетење

Бесплатен превозот спирала шарени Двојно-посочи акрилик игли за плетење 35cm 7 пара со торба големина 4-10мм за DIY

DEN 279.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Облека/Додатоци
Материјал:
коноп
Рамка:
No
Тип:
Aida Платно
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Стил:
Шиење Додаток
Шаблон Тип:
плетење алатки
Платно Пакување Метод:
шиење алатки

Купувачи како што избираат