• Обновено
MEIJUN Висок квалитет на Планински Велосипед 24-26-27.5-29-700C Инчен Патот Алуминиум Легура Паркинг Полици Велосипед Нога Поддршка Страна Поддршка

MEIJUN Висок квалитет на Планински Велосипед 24-26-27.5-29-700C Инчен Патот Алуминиум Легура Паркинг Полици Велосипед

DEN 355.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Паркинг Полици
Бренд Име:
MEIJUN
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
Материјал:
Алуминиум
Големина:
26
Капацитет (Оптоварување):
20 КГ

Купувачи како што избираат