• Обновено
1PC LONGMING ДОМА Нова Топла Продажба 300ml Вино Стакло Првенство Пиење Цевка Слама Цицање Пијат Виски Стакло Чаши JY 1184

1PC LONGMING ДОМА Нова Топла Продажба 300ml Вино Стакло Првенство Пиење Цевка Слама Цицање Пијат Виски Стакло Чаши

DEN 213.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Drinkware Тип:
Стакло
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Стакло Тип:
Колинс Чаша
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
J1184
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Материјал:
Стакло

Купувачи како што избираат