• Обновено
Бесплатен превозот есен мода сомотски чевли станови чевли мрзливи педалата памук-направени чевли секојдневен чевли на Moccasins гума Станови

Бесплатен превозот есен мода сомотски чевли станови чевли мрзливи педалата памук-направени чевли секојдневен чевли

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Бренд Име:
millffy
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Сомотски
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
HD90093
чевли единствена технологија:
вбризгување на чевли
Моден Елемент:
конец за шиење
Стил:
Moccasins
Функција:
го олеснат-крај
Обвивка Материјал:
Платно, Памук Ткаенини
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Мажи

Купувачи како што избираат