• Обновено
Виолетова Лотос Цветови Памук Платно DMC Крстот Бод Колекции Уметнички Занаети Точни Печатени Везови DIY рачно изработени Игла Дома Декор

Виолетова Лотос Цветови Памук Платно DMC Крстот Бод Колекции Уметнички Занаети Точни Печатени Везови DIY рачно изработени

DEN 263.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика printe, 14CT бело платно
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет
NO:
H484

Купувачи како што избираат