• Обновено
Чипка цвет свадба чевли женска мода рачно изработени нов дизајн 2018 бела боја деверуша чевли дама beading рака партија чевли

Чипка цвет свадба чевли женска мода рачно изработени нов дизајн 2018 бела боја деверуша чевли дама beading рака партија

DEN 1104.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
Латекс
Бренд Име:
APRUUK
Пета Тип:
Скок Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
string мушка
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Декорација:
Beading
Кожа Стил:
Мека Кожа

Купувачи како што избираат