• Обновено
5/8 инчи златна фолија пати во текот еластична за Свети . Патрик, златна фолија среќа опфаќа, сјајна непријател еластична лента бесплатен превозот

5/8 инчи златна фолија пати во текот еластична за Свети . Патрик, златна фолија среќа опфаќа, сјајна непријател еластична

DEN 768.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
Spandex / Полиестер
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Три Leafed Детелина
лента тип:
пати во текот еластична/НЕПРИЈАТЕЛ
Снабдување Тип:
нудиме OEM услуга
снабдувач:
Производителот/лента печати фабрика
големина/ширина:
5/8(15mm) или прилагодени
is_customized:
Yes
боја:
како на слика

Купувачи како што избираат