• Обновено
Везана,DIY DMC Крстот бод,во Собата За Вез за полнење,Шумски дрва цвет Библијата сценско Крст-Бод,од Ѕидното Сликарство

Везана,DIY DMC Крстот бод,во Собата За Вез за полнење,Шумски дрва цвет Библијата сценско Крст-Бод,од Ѕидното Сликарство

DEN 888.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Рамка:
No
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Бренд Име:
QIUSI
Поставете Тип:
Целосна Везови
Тип:
Шиење Додаток
Пакување:
Торба
Состојба:
Бренд Нови
Продажбата на режимот:
Микс цел, трговија на големо

Купувачи како што избираат