• Обновено
5pc/многу Виножито Strpied ПВЦ Placemat Салфетка Трпезариска Маса Фах Мат Coasters Еко-пријателски Водоотпорен Лизга-Отпорни Подлога Одличен Подарок

5pc/многу Виножито Strpied ПВЦ Placemat Салфетка Трпезариска Маса Фах Мат Coasters Еко-пријателски Водоотпорен Лизга-Отпорни

DEN 263.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Сива, Се Зголеми Црвена, Зелена, Црвена, Црна, Сива, Златна
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Бренд Име:
BenRussell
Стил:
Европа
Број На Модел На:
1000594
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат