• Обновено
Freeshipping Дебели ПВЦ Топлинска Изолација Трпезариска Маса Мат Placemat изми Диск Сад Coasters Водоотпорен Крпа Лизга-отпорни Подлога

Freeshipping Дебели ПВЦ Топлинска Изолација Трпезариска Маса Мат Placemat изми Диск Сад Coasters Водоотпорен Крпа

DEN 94.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
кафе
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Бренд Име:
ЖИВОТОТ МИКС УМЕТНОСТ
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Пластични
Големина:
30*45cm

Купувачи како што избираат