• Обновено
Adofeeno Мода Жените очила со Бренд Дизајнер UV400 Oculos Eyewear Сонцето Стакло Нови Пристигнување

Adofeeno Мода Жените очила со Бренд Дизајнер UV400 Oculos Eyewear Сонцето Стакло Нови Пристигнување

DEN 199.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Adofeeno
Леќа Висина:
55мм
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Стил:
Мачка Очи
Леќи Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Ae2-SGO-3084
Леќа Ширина:
60mm
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
AC
Стил:
Блескави боја
Рамка Материјал:
пластични + метал
Анти УВ ниво:
UV400
Видлива Светлина Перспектива:
Деведесет и девет
сила:
силна

Купувачи како што избираат